Deputata PSD Natalia Intotero spune că guvernul Veștea este cea mai bună opțiune pentru momentul actual.Potrivit său, executivul este echilibrat și format din profesioniști, orientat spre români.
📰 Articol realizat pe baza informațiilor publicate de HotNews.








Discussion about this post