Autoritățile din Cluj au interzis folosirea steagului și a imnului Rusiei la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică.Eduard Novak critică decizia, considerând că poate crea un precedent negativ pentru sportul românesc pe plan internațional.
📰 Articol realizat pe baza informațiilor publicate de HotNews.








Discussion about this post