Un grup de 23 de liberali se autointitulează facțiunea Conservatoare din PNL.Ei susțin că ultimatumurile de demisie invocate în partid nu au temei statutar și recomandă ca lucrurile să fie clarificate.
📰 Articol realizat pe baza informațiilor publicate de HotNews.








Discussion about this post