Guvernul Marocului anunță revenirea la ora GMT începând cu 20 septembrie, încheind perioada de opt ani cu ora de vară.Ajustarea vizează simplificarea fusului orar și reducerea impactului pentru cetățeni, după consultări publice.
📰 Articol realizat pe baza informațiilor publicate de HotNews.








Discussion about this post