București-ul se confruntă cu o perioadă de temperaturi extreme, intrând sub cod roșu începând de luni.Sâmbătă rămâne cod galben, iar valul de căldură promite disconfort semnificativ, ITU depășind pragul critic.
📰 Articol realizat pe baza informațiilor publicate de HotNews.








Discussion about this post